Kurumsal

"HAKKIMIZDA BİLGİ EDİNİN"
KARAGÖZ İNŞAAT

Hakkımızda

Kurucumuz ve şirket sahibimiz Yusuf Karagöz ülkemizin önde gelen üniversitesi ODTÜ Elektrik elektronik yüksek mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar Türkiye’de ve yurtdışında uluslararası şirketlerde üst düzey yönetici olarak çalışmıştır.

Bu görevleri sırasında, 2005 yılından itibaren taşeron kullanarak inşaat sektörüne girmiştir. Kendi vizyon ve kalite anlayışını müşterilerine daha iyi yansıtabilmek adına, Yusuf Karagöz, 2010 yılından itibaren de kendi ismi altında inşaat projelerini uygulamaya başlamıştır.

Şirketimiz başlangıçtan bugüne her projemizde yükselen kalite anlayışıyla, müşterilerimizin beklentilerini karşılamakta ve bölgemizdeki inşaat sektöründe öncülük etmektedir. Bu dönemde şirketimiz yaklaşık 200 konut ve işyerinin inşaatına imza atmış ve her geçen gün bu sayıyı yükseltmeye devam etmektedir.


MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında projeler ile saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini sürdürmek birinci önceliğimizdir.

Müşterilerimize güvenli ve huzurlu yaşam alanları ve çözümleri sunarken en kaliteli hizmeti vermek, firmamızın öncelikli hedefleri arasındadır.

Büyüme potansiyeli gördüğümüz iş alanlarında öncü yatırımlar yaparak ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak hedefimizdir.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Öncü olmak ve farklılık yaratmak temelinde yatırım politikaları uygulayarak modern inşaat teknoloji kullanımı ve yüksek kalite anlayışı ile hizmet vermek.

Bölgemizde her yönden güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.